SON DAKİKA

Yeni Düşün Haber

İnce Yalova’da Halka Sesleniyor [CANLI]

İnce Yalova’da Halka Sesleniyor [CANLI]
Bu haber 15 Haziran 2018 - 17:47 'de eklendi ve 165 okunma kez görüntülendi.

Canlı Blok … takipte kalın ve sürekli sayfayı yenileyinCumhuriyet Halk Partisi Cumubaşkanı Adayı Muharrem İNCE memleketi olan Yalova’da seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yalova’da çoşkulu bir kalabalık Muharrem İNCE’nin köyündeki bayramlaşmadan sonra halka seslenmesi için Yalova Cumhuriyet Meydanına gelmesini bekliyorlar.

18:16 – Yalova Cumhuriyet Meydanında çoşkulu kalabalık Muharrem İNCE’yi beklemeye devam ediyor. Miting alanında çok yoğun bir kalabalık olmasından dolayı miting alanına giriş yapamayan vatandaşlar alanın dışından ve cafelerin üst katlarından mitingi yakından takip ediyor. Muharrem İNCE köyündeki bayramlaşmanın bitmesi ile miting alanına gelmesi bekleniyor.

18:39 – Muharrem İNCE ;” Bu kadar da kalabalık olunmaz biliyorsunuz dün burada bir kişi çıktı konuşma yaptı fakat alanda istediği kalabalığı elde edemedi en son kendisinin yapmadığı projeleri saymaya başladı. Çıkmış diyorki Yalova Marina’sını biz yaptık fakat arkadaş çıkıyor onu biz yaptık diyor ya arkadaş bu marinanın projesi daha sen yokken yapıldı. Gökçe barajını biz yaptı diyor yalan çünkü gökçe barajı 1989 yılında yapılarak hizmete alındı. Yalova’da Üniversiteyi biz kurduk dedi tamam onda haklı ama ben vekil seçildiğimde 2003 döneminde mecliste yemin ettiğimde verdiğim kanun önerisi sizin vekilleriniz tarafından kabul edilmedi aradan yaklaşık 5 yıl geçtikten sonra kuruldu.

18:43 – Süleyman DEMİREL tarafından kurulan köprü bayramlarda ücretsizken neden senin yaptığın köprüden geçenler neden 114TL sadece gidiş ücreti ödüyor. Demirelin köprüsü bayramdan sonra 11TL senin yaptığın köprü gidiş dönüş 218TL . Demirel yaptığı köprünün parası hazineye gidiyor senin yaptığın köprünün parası yabancı şirketlerin kasalarına gidiyor.

18:45 – Camileri yıkıyor diyor arkadaş bende bütün belediye başkanlarımıza sordum yıkıyormusunuz diye kendileri bana evet yıkıyoruz her bayramdan önce deterjan ile camilerimizin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yapıyoruz. İbadetlerin temiz ortamda yapılması için dediler.

 

 

 

 

Sizin Görüşünüz Nedir ?
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
You have reacted on "İnce Yalova’da Halka Sesleniyor [CANLI]" A few seconds ago
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA