SON DAKİKA

Yeni Düşün Haber

İYİ Parti ;” Herkes Kendi İşine Baksın “

İYİ Parti hakkında yorum yapan Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’ye İYİ Parti cephesinden çok konuşulacak bir yanıt geldi. İYİ Parti Grup Başkanı Ahat Andican, “Bahçeli kendi işine baksın” dedi. Andican, Genel Başkan Meral Akşener’in olağanüstü kongreden, öncesine oranla çok daha güçlü şekilde çıkarak Türk siyasi hayatında varlığını devam ettireceğini belirtti. Bu hazmedemeyen bazı siyasiler akıllarınca partimizi eleştirmektedir.

İYİ Parti ;” Herkes Kendi İşine Baksın “
Bu haber 23 Temmuz 2018 - 16:38 'de eklendi ve 116 okunma kez görüntülendi.

ANDİCAN ;”Sayın Bahçeli kendi partisine ve kendi işine baksın” diyen Andican, sözlerine şöyle devam etti: “İYİ Partiyle Bahçeli’nin en ufak bir ilişkisi yoktur , asla da olmayacaktır  ve İYİ Parti yetkilileri başka partinin iç işleriyle uğraşmamaktadır, uğraşmaya da niyeti yoktur. Bahçeli, kendi iç işlerine baksın. Kendi partilerinde süre gelen ama dışarı sızmaması için caba sarf ettikleri işlerle uğraşsınlar.Başka partilerin iç işlerine karışmaması gerekir.”

Andican, İYİ Parti’nin doktor milletvekilleriyle düzenlediği basın toplantısında, Türkiye’nin, sağlık çalışanlarına yönelik şiddette dünyanın en önde gelen ülkesi haline geldiğini ifade etti.

Sizin Görüşünüz Nedir ?
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
You have reacted on "İYİ Parti ;” Herkes Kendi İşine Baksın &#..." A few seconds ago
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA