İŞKUR Grafik Tasarımcı ve Memur Alıyor İşte Şartlar!

 İŞKUR  Grafik Tasarımcı ve Memur Alıyor İşte Şartlar!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Türkiye’de yaşayan Suriyeliler için başlattığı yeni bir proje ile Türk Vatandaşları istihdam edecek. Grafik Tasarımcı ve Bireysel Danışman pozisyonlarında görevlendirilecek memur alımları yapılacak. İşte başvuru şartları ve detaylar…

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve tamamı Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında hizmet sunmak üzere Bireysel Danışman alımı yapılacaktır. Talep edilen bireysel danışmanlığa ilişkin iş tanımına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır. ” ifadelerine yer verildi.

SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 12/02/2020 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir. Lütfen başvuru belgelerinizde T.C. numaranızı ve pozisyonun adını (Referans no) belirtiniz.

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DIŞ İLİŞKİLER VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

(Başkanlık Bürosu)

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye

proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr

Haber Merkezi

http://yenidusun.net

Yeni Düşün Haber Dijital Medya Ajansı - Haber Servisi

0 Reviews

Write a Review

Benzer Yazılar

Cevap bırakın