LİNDSEY GRAHAM ASLINDA KİM ?

 LİNDSEY GRAHAM ASLINDA KİM ?

2002 yılında Irak’ın işgal edilmesi için hazırlanan yasa tasarısına destek veren isimlerden biri olan Graham, eski Başkan Barack Obama’nın savunma bütçesinde yaptığı kesintileri sert bir dille eleştirmiş ve Venezuela’da düzenlenen protestolar sırasında Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun devrilmesi için askeri müdahalede bulunulmasını önermişti. Graham, özellikle Senato’da Cumhuriyetçi üyeler üzerinde etkili bir isim olarak gösteriliyor.

“SURİYE DÜŞERSE İRAN’I KOLAY YERİZ!”
‘Suriye’deki asiler acilen silahlandırılmalı! Suriye hükümetinin düşmesi sağlanmalı! İran’ı güçsüzleştirmek için etkili adımlar atılmalı!’ Senato’nun Silahlı Kuvvetler Komitesi üyesi. Graham Afganistan ziyaretinde, ‘İran ve Rusya Beşar Esad’ı silahlandırıyorsa, biz de katledilen grupların kendilerini savunmalarını sağlamalıyız!’
Savaştan nem alan senatör ince bir ayrıntıya da dikkat çekmişti …

‘ABD Silahları doğrudan yollamak yerine, Arap Birliği ya da başka bir 3. Dünya ülkesi üzerinden yollamalı!’
Dünyaya barış ,özgürlük ,insan hakları savunucuları gibi gözüken bu insanlar düzenleri değiştirmek ve en önemlisi pis işleri çevirirken bu olgulara sığınarak hedeflerini belirlemek isteyen terör yandaşlarıdır ..

Yıldız K.Dönmez

http://www.yenidusun.net

Borsa Traider - Paylaşılan Bilgiler Yatırım Amaçlı Değildir. Yazılan Yazı ve Makaleler Tamamen Tahmin ve Değerlendirmedir.

0 Reviews

Write a Review

Benzer Yazılar

Cevap bırakın