KANDEMİR MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 KANDEMİR MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Kandemir İyi Parti İl Binasında  yaptığı toplantısında, yapılacak kongrede Merkez İlçe Başkanlığına tekrar aday olacağını açıkladı. Toplantıya İYİ Parti Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil EROZAN, İl Başkanı Erol TATAR, İYİ Parti İl ve Merkez İlçe Yönetimi ve Partililer katıldı.

Osman Kandemir yaptığı konuşmada ‘’ İYİ Partililerden ve Yönetici arkadaşlarından gelen yoğun talep üzerine aday olduğunu, şimdiye kadar hiçbir görevden kaçmadığını verilen görevi de layıkıyla en iyi şekilde yapmaya çalıştığını’’ belirtti. Ayrıca Başkan KANDEMİR ‘’ Yaptığımız İYİ olan her şeyde beni  yalnız bırakmayan birlikte yol yürüdüğüm Merkez İlçe Yönetimine, Genel Başkanımız Meral AKŞENER’e, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray AYDIN’a, İl Başkanımız Erol TATAR’a, İl Yönetimine, İlçe Başkanları Arkadaşlarıma ve İlçe Yönetimlerine, Cesurlar Hareketinin tüm İYİ’lerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kongreler bir demokrasi şölenidir ki bizim de kongremiz Allah’ın izniyle öyle olacaktır. Başkan Adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Kazanan Yalova Kazanan Türkiye olacaktır, kazanan Türk Demokrasisi olacaktır.’’ dedi.  İl Başkanı Erol TATAR ,  Başkan KANDEMİR’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek yapılacak kongrede Başkan KANDEMİR’e her konuda destek olacaklarını belirtti.

KANDEMİR :” 35 kişilik mevcut merkez İlçe yönetimi yeni dönemde 60 kişilik bir yönetim kurulu ile oluşturulacak. Yönetim kurulumuz yüzde 45 bayan kotamı ile oluşturuyoruz ” dedi.

Haber Merkezi

http://yenidusun.net

Yeni Düşün Haber Dijital Medya Ajansı - Haber Servisi

0 Reviews

Write a Review

Benzer Yazılar

Cevap bırakın